שובלים יקנעם

פרויקטים מאוכלסים

שובלים יקנעם

שער הגיא

שובלים יקנעם

בואו לבנות את עתידכם בשכונה חדשה וצומחת באווירה כפרית ופסטורלית ולקבל את חווית המגורים המושלמת לכם ולילדכם! במיקום הנחשק ביותר בקצה שכונת שער הגיא החדשה ביקנעם עילית, מוקם בימים אלו מתחם המגורים החדשני ״שובלים״ מקבוצת שובל מתחמי מגורים.

המתחם מורכב מ-4 מגדלי יוקרה בני 9-12 קומות מהם נגלה נוף ירוק ופסטורלי של יערות הכרמל וכולל 140 יח"ד, מתוכן  כ- 53 יח"ד עבור שוק חופשי והשאר במסגרת מחיר למשתכן. הפרויקט ממוקם על ראש הגבעה קו ראשון לחורש ולטיילת החדשה בשכונת שער הגיא והמיוחד בפרויקט שהוא מציע פנטהאוזים שטוחים עם נוף להרי הכרמל.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

בנוסף, לפרויקט יש תכנון אדריכלי מופקד וחדשני תוך ירידה לפרטים הקטנים, בניה ירוקה ע״פ תקנים מחמירים וסטנדרט בניה איכותי וגבוה תוך מתן דגש על מענה לצרכים של משפחה צעירה עם ילדים, החל ממפרט ומגוון הדירות ועד לתכנון השטחים הציבוריים, הלובאים והשטחים המשותפים אשר מספקים את החבילה המושלמת לגדול בה.

מיקום הפרויקט נושק לטיילת החדשה וממוקם בסמיכות לפארק ילדים, מרכזים קהילתיים, מוסדות חינוך, מתחם קניות ובילוי לכל המשפחה, אזורי תעסוקה ומתחמי הייטק. הפרויקט נמצא במרחק נגיעה מכביש 6 ובעל נגישות גבוהה לחיפה, הקריות ולמרכז.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה אנא מלא/ו את הטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

*בהשארת פרטי ההתקשרות, אני יודע/ת כי פרטי מועברים לחברה המפרסמת וכי יתכן שאקבל דבר פרסום, אלא אם אבקש אחרת בשיחה עם נציג החברה

נא למלא פרטים לתיאום פגישת ייעוץ אישית!

דילוג לתוכן